Od pátku 29. 3. 2024 do pondělí 1. 4. 2024 ZAVŘENO - celofiremní dovolená.

Yanmar Olomouc

Yanmar

Autorizovaný prodej a servis traktorů a malotraktorů Yanmar Olomouc.

Společnost YANMAR je vedoucím světovým výrobcem malých zemědělských strojů, špičkový dieselových motorů pro zemědělské, průmyslové i námořní použití a známých stavebních strojů. Veškerá produkce jak jednotlivých komponent, tak i celých strojů je situovaná v Japonsku. Nejen díky tomu je zajištěna nejvyšší kvalita dodávaných strojů a dílů.

Traktory představují vedle rýžových kombajnů hlavní produkt zemědělské divize společnosti YANMAR. Traktory YANMAR GK jsou velmi kompaktní ale přesto výkonné stroje. Vzhledem ke své velikosti jsou vhodné především na menší farmy, do malých zahradnictví, sportovních klubů nebo i menších obcí pro komunální práce. Oba modely o výkonu 16 a 20 koní jsou do takvoých podmínek naprosto ideální.

Modelová řada EF 200 nabízí hned několik modelů s hydrostatickou nebo mechanickou převodovkou. Zákazník si tak může vybrat, podle toho jaký typ převodovky mu více vyhovuje vzhledem k prováděným pracem. V případě modelu s hydrostatickou převodovkou je možné dodání i stroje s kabinou. Celkem 6 modelů o výkonu od 27 do 35 k jsou profesionálními stroji pro použití na farmě, ve vinici, v sadu, na zahradě, v obci. Díky této všestranosti, bohaté výbavě a maximálnímu komfortu jsou tyto stroje stejně tak vhodné do služeb ve všech zmíněných oblastech.

V Olomouckém okrese zajišťuje prodej a servis Yanmar naše společnost Agrocentrum DFG s.r.o. Husqvarna Olomouc, Týnecká 826/55, 77200 Olomouc.

Produkty